بیاید والس گوش کنیم :)

وسط گیر و دار و فکر و خیال. خانواده رو چی کار کنم، کارو چه خاکی به سرش کنم، درسای دانشگاهو چه جوری بخونم، سفر، کوه به علاوه اون هزار و یک شاخه و حرفه ای که به همشونم بدون استثناء علاقه دارم :)

خب، سر آدم جماعت قاعدتا باید سوت بکشه دیگه، نه؟

آره خب. 

و، وسط این همه دوراهی و چندراهی که زندگی گذاشته جلو پام، یه وقتاییم لازمه یه خرده به مغزت استراحت بدی (یا بهتره بگم به دهنِ مغزت استراحت بدی و  چند دقیقه ای هم به سکوت و آرامش بگذرونی.) 

راحته. میری بیرون، نون می خری و خامه. میای خونه، مربا و خامه و نون و یه لیوان بزرگ چای داغ برای خودت می چینی توی سینی، میای میشینی توی اتاقت، پنجره رو باز می کنی، هوای تازه و صدای تهرانِ تازه از خواب بیدار شده میاد تو، و یه چیز دیگه.

"والس".

والسو برای خودت پلی می کنی و میذاری روی ریپیت. 

یه چن دیقه ای، از زمین و زمان و پول و تحریم و مشکلات فرهنگی و جامعه و نابسامانی و رکود و هوای آلوده و شلوغی و سردرگمی این روزای عمر، درمیای و غرق ملایمت ملودی لعنتیش میشی.

.

امروز،حوصله فلسفه بافی نداشتم. (فلسفه هامو صبح، توی رخت خواب با خودم بافتم، و بستم.) امروز، حس کردم بعد از اون همه فلسفه بافی و کنکاش سر این مساله ی همیشه تکراری زندگیم "که خب بعدش چی کار کنم؟" نیاز داشتم که چن دیقه، (ولو همش چن دیقه) سکوت کنم و توی لحظه زندگی کنم.

بعدش می تونم دوباره برنامه بریزم برای لحظه های پیش روی عمر.

پ.ن: هممون تو یه دقیقه هایی، از یه روزایی، از یه سالایی، از یه عمر، نیاز داریم که "والس" خودمونو گوش کنیم تا آروم بگیریم. نه؟

پ.ن: راستی، همین الان فهمیدم که امروز تولد یک سالگیه فیلاسوفا هم هست. 

پ.ن: نه! در واقع من اونقدر حواس ندارم که بعضا به تولد خودم خیلی فکر کنم، بلکه خیلی اتفاقی سرویس بیان با آیتم شمارشگر عمر وبلاگ (همون گوشه سمت چپ صفحه از بالا) یادم انداخت که امروز فیلاسوفا یکساله میشه. خواستم به خودم، و اون چند نفری که تا به اینجاشو خوندن، تبریک بگم :))))

مشخصات

• دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: والس ,فلسفه ,کنیم ,کنم، ,فلسفه بافی ,برای خودت ,مغزت استراحت ,بیاید والس
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ساخت و سازان هیپ هاپی | HiPHOPi دیگ بخار تربیت فرزندانی بهتر برای جهانی آبادتر. گاهداد نمایندگی رادیاتور پانلی در شیراز- فلاح زاده نیما رایانه ایران تبلیغ آرایش و زیبایی شیک دانلود فایل